A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Заболотівська селищна рада об'єднана територіальна громада
Івано-Франківська область, Снятинський район

Спорт

Спартакіада серед гімназій

У четвер 22 листопада у спортзалі Заболотівського ліцею відбулися чергові змагання з волейболу серед гімназії в залік шкільної спартакіади.  

10:38 26.11.2018

Другий етап на приз клубу “Шкіряний м’яч”

Днями  в місті Снятин відбулися стикові ігри у турнірі на приз клубу “Шкіряний м’яч”. В другому етапі було сформовано команди з юнаків: 11, 12, 13 років, які в першому етапі здобули перші місця, а саме: Троїцький, Рудницький, та Іллінецький ліцеї, на базі яких було сформовано збірні команди другого етапу навчальних закладів Заболотівської ОТГ.

09:02 20.11.2018

Стартувала спартакіада між старостинськими округами в номінації “Кращий спортивний округ” Заболотівської ОТГ

У неділю 4 листопада 2018 року, в Заболотівській ОТГ стартувала спартакіада між старостинськими округами в номінації “Кращий спортивний округ” Заболотівської ОТГ. Спартакіада складається з таких видів спорту:

15:07 06.11.2018

Внутрішній турнір ліцею по міні-футболу

Завершився другий тур міні-футбольних баталій серед учнів 6-11 класів, які проводив Заболотівський ліцей та ЦДЮТ. У середній та старшій категорії ліцеїстів призові місця розташувалися наступним чином: 1 місце-7-Б (клас.керівник-Білик В.М.), 2 місце-7-А (Танасійчук Г.Я.), 3 місце-6-А (Прокоп'юк Я.В.). Старші класи-1 місце- 10-А (Вандяк О.Л.), 2 місце- 10-Б (Костик Я.Я.), 3 місце - 8-Б (Дроздова О.В.). Переможці та призери отримали кубки та пам'ятні грамоти. Вітаємо переможців!

10:25 14.09.2018

До Заболотівської громади – з медалями!

12 серпня у Снятині проходили фінальні районні змагання «Краще спортивне село України». Узяли участь у турнірі і спортсмени Заболотівської об’єднаної територіальної громади, а саме команди Іллінців та Заболотова. Хлопці  і дівчата мали змогу позмагатися у таких видах спорту: гиря, підтягування, дартс, стрільба, шахи, шашки, волейбол.

11:38 14.08.2018

Турнір з міні-футболу

 У Заболотові у день первоверховних апостолів Петра і Павла 12 липня традиційно проходить міні-футбольний турнір на призи голови Заболотівської селищної ради ОТГ  з перехідним кубком “Кубок Заболотова” біля клубу ім.Лесі Українки, який розпочався о 10.30 год. та тривав понад 6 годин. Участь у відкритті кубку взяли перший заступник голови Заболотівської селищної ради ОТГ Ленькавська Любов Василівна та о.Роман Близнюк.  Було заявлено 7 команд установ та організацій селища Заболотів. А саме такі команди: “Освіта” – вчителі Заболотівської ОТГ, “Молодіжка” – молодіжна команда Заболотова, “Демичче” –жителі даного “кута” селища Заболотів, “Рукавичка” – працівники магазину “Рукавичка”, “Будова” – працівники магазину господарських товарів “Будова”, “Лікарі” – медичні працівники Заболотівської РЛ та “Здоров’я” – оздоровча група “Здоров’я” с-ща Заболотів.

11:45 14.07.2018

В селищі Заболотів ОТГ проведено благоустрій території на стадіоні «Нептун-Покуття»

Відповідно до розпорядження облдержадміністрації від 13.03.2018 року № 130 «Про проведення заходів з благоустрою територій, щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та рішення виконавчого комітету Заболотівської селищної ради об’єднаної територіальної громади «Про проведення заходів з благоустрою територій та  щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» 17 квітня 2018 року в рамках  даної акції, за ініціативи голови селищної ради Івана Танюка проведено благоустрій на стадіоні «Нептун-Покуття» в селищі Заболотів  та здійснено прибирання прилеглої території до стадіону. До даної акції долучилися працівники Заболотівського ККП, культури, бібліотек, ДНЗ «Берізка», прибиральники територій старостинських округів ОТГ та активні жителі Заболотівської ОТГ. Дана акція проходила на високому організаційному рівні оскільки вже в неділю 22 квітня 2018 року відбудеться перша футбольна гра чемпіонату області групи «Б» Заболотівської команди Нептун–Покуття з командою Угорники-Отинія Коломийського району.

15:15 17.04.2018

Спортивні звершення Заболотівської об’єднаної територіальної громади

4 квітня у Снятині відбулися змагання серед педагогів району. Участь взяли і вчителі Заболотівської ОТГ, які змагались із командами Устянської зони, Джурвської, Снятинської та Стецівської. Грали у футбол, фолейбол, шахи та теніс.  У ході важких спортивних  баталій, наші спортсмени здобули наступні місця: футбол – І місце (капітан команди – Вандяк О.), волейбол  - ІІІ місце (капітан команди – Негрич В.), шахи – ІІІ місце (Вакалюк Р. та Луговий П.).

14:30 04.04.2018

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора