A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Заболотівська селищна рада об'єднана територіальна громада
Івано-Франківська область, Снятинський район

Постійні комісії

  1. Комісія з питань прав людини, законності, запобігання корупції, депутатської діяльності, етики, регламенту та соціального захисту населення:

  • Горук Володимир Михайлович (об’єднання «Самопоміч») – голова постійної комісії
  • Соник Василь Миколайович (ВО «Батьківщина») – заступник голови постійної комісії
  • Білик Віра Михайлівна (ПП «УКРОП») – секретар постійної комісії
  • Брошко Наталія Іванівна (ПП «УКРОП») – член постійної комісії
  1. Комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку та міжнародного співробітництва:

  • Дмитрук Оксана Степанівна (самовисування) – голова постійної комісії
  • Книш Павло Васильович (БПП «Солідарність») – заступник голови постійної комісії
  • Шинкарик Галина Іванівна (ВО «Батьківщина») – секретар постійної комісії
  • Ладовський Микола Васильович (ПП Громадянська позиція) – член постійної комісії
  • Тимощук Василь Васильович (ПП «УКРОП») – член постійної комісії
  • Тимофійчук Анатолій Васильович (ВО «Свобода») – член постійної комісії
  1. Комісія з питань земельних відносин, охорони навколишнього середовища та агропромислового комплексу:

  • Гаврилко Ярослав Іванович (самовисування) – голова постійної комісії
  • Товстюк Ярослав Миколайович (самовисування) – заступник голови постійної комісії
  • Никифорук Мирослав Дмитрович (самовисування) – секретар постійної комісії
  • Дицько Ярослав Степанович (ПП «УКРОП») – член постійної комісії
  • Грушецький Богдан Миколайович  (ВО «Батьківщина») – член постійної комісії
  • Данилюк Микола Миколайович (ПП «УКРОП») – член постійної комісії
  • Марчук Василь Васильович (самовисування) – член постійної комісії
  1. Комісія з питань комунальної власності , житлово-комунального господарства, підприємництва, будівництва, енергозбереження, транспорту та інвестицій:

  • Жураківський Василь Миколайович (ПП «Громадянська позиція») – голова постійної комісії
  • Мельничук Микола Іванович (самовисування) – заступник голови постійної комісії
  • Вакалюк Петро Васильович (самовисування) – секретар постійної комісії
  • Бегей Василь Васильович (ВО «Батьківщина») – член постійної комісії
  • Ткачук Дмитро Михайлович (ПП «УКРОП») – член постійної комісії

 

  1. Комісія у справах молоді, медицини, освіти, культури та спорту:

  • Ленькавська Надія Василівна (самовисування) – голова постійної комісії
  • Лудчак Віктор Васильович (самовисування) – секретар постійної комісії
  • Джелеп Ярослав Іванович (ПП «УКРОП») – член постійної комісії
gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора