A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Заболотівська селищна рада об'єднана територіальна громада
Івано-Франківська область, Снятинський район

Освіта

У Заболотівському ліцеї провели перший святковий урок на тему: "Під синьо-жовтим прапором свободи з'єднаєм весь великий нарід свій"

Відповідно до розпорядження Заболотівської селищної ради ОТГ у Заболотівському ліцеї провели перший святковий урок на тему: "Під синьо-жовтим прапором свободи з'єднаєм весь великий нарід свій". У кожному класі звучали патріотичні вірші, повчальні розповіді класних керівників. Звісно ж лунав і державний гімн! Ліцеїсти мали змогу почути легенди про Україну, цікаві факти про неї. Також педагоги ознайомили діток із здобутками українського народу. Проводилися й різноманітні вікторини, що давали змогу перевірити знання юнаків і дівчат про свою Батьківщину та її історію. Заболотівський ліцей і надалі буде проводити патріотичну навчально-виховну місію для формування свідомого і щирого українця!

11:15 03.09.2018

1 вересня – День знань. Дорогі діти, вчителі, батьки! Щиро вітаю всіх вас із традиційним вересневим святом – Днем знань.

Перше вересня — завжди особливий і хвилюючий момент для кожного із нас: і для першокласників, які вперше переступають поріг школи, і для одинадцятикласників, для яких цей навчальний рік стане останнім; для батьків, які хвилюються не менш ніж учні, і для вчителів, які щоденно віддають свої знання, навчають та виховують.

11:27 31.08.2018

ВИПУСКНИЙ У ДИТЯЧОМУ САДОЧКУ «БЕРІЗКА»

6 червня голова Заболотівської селищної ради об’єднаної територіальної громади Іван Танюк взяв участь в урочистому заході присвяченому випускному святі найстарших вихованців Заболотівського дошкільного навчального закладу «Берізка». Селищний голова привітав завідуючу ДНЗ Оксану Німчук, а також вихователів, працівників, випускників та їх батьків зі святом, побажав майбутнім першокласникам успіхів у навчанні, а батькам та працівникам ДНЗ міцного здоров’я та благополуччя. 

13:57 06.06.2018

«У пам’яті немає часу»

8 травня 2018 року у Троїцькому ліцею відбулася святкова лінійка з нагоди Дня пам’яті та примирення та 73-ї річниці Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Підготувала та провела лінійку педагог-організатор Волощук В.В. разом із учнями 5-го класу.

11:17 12.05.2018

У Ганьківцях розпочав роботу дитячий садочок

20 лютого 2018 року робоча група на чолі з головою Заболотівської селищної ради об’єднаної територіальної громади Іваном Танюком та інспектором з питань дошкільної освіти відділу освіти, молоді та спорту ОТГ Оксаною Німчук здійснили виїзд у с. Ганьківці на урочисту довгоочікувану подію де відповідно до розпорядження селищного голови ОТГ з 21 лютого 2018 розпочав роботу дошкільний підрозділ Ганьківської школи Заболотівської селищної ради об’єднаної територіальної громади.

14:45 20.02.2018

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора