A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Заболотівська селищна рада об'єднана територіальна громада
Івано-Франківська область, Снятинський район

Освіта

                                    Мережа  закладів освіти 

Заболотівської селищної ради об`єднаної територіальної громади:  

5 ліцеїв (Заболотівський, Ганьківський з дошкільним підрозділом, Іллінецький, Рудниківський з дошкільним підрозділом  та Троїцький);  3  гімназії (Зібранівська, Олешківська та Тростянецька);  3 початкові школи (Рожневопільська та дві Любківська та Шевченківська з дошкільними підрозділами), Заболотівський  міжшкільний ресурсний центр, Заболотівський центр дитячої та юнацької творчості та чотири ДНЗ  -  Заболотівський, Зібранівський, Іллінецький, Тростянецький.

Усмішка і сміх – це ворота, через які в людину може потрапити багато хорошого, бо саме вони збуджують центри позитивних емоцій.

Саме це, сьогодні 10 квітня, учні 6-го класу, під керівництвом Ніни Іванівни Никифорук, старалися довести присутнім на їхньому святі «Весняний Каламбур». Їм це вдалося, оскільки, багато різних дотепних жартів, цікавих сценок, оригінальних танців подарували присутнім море позитиву та гарного настрою!!!

14:20 10.04.2019

"Весну радо зустрічаємо"

20 березня в Іллінецькому ліцеї відбулося свято "Весну радо зустрічаємо", яке підготували для молодших школярів учні 3 класу (кл. керівник Лесюк О.П.). Діти закликали весну, знайомилися із народними прикметами, співали веснянки, відгадували загадки. І хоча погода за вікном не потішила нас березневим теплом, третьокласники поділилися з присутніми радістю, весняним настроєм та душевним теплом. Приємні враження, яскраві дитячі усмішки та щире задоволення батьків - це чудовий підсумок проведеного виховного заходу!

15:05 21.03.2019

Розважальний вечір – конкурс із зарубіжної літератури «Під знаком купідона»

1 березня у перший день весни, був проведений розважальний вечір – конкурс із зарубіжної літератури «Під знаком купідона». Учасники представляли себе у невеличких сценках, демонстрували навички виразного читання віршів про кохання, а також випробували свої знання у конкурсі «Питання на засипку». Не залишилися осторонь і вболівальники, які підготували цікаву інформацію про своїх героїв та письменників у конкурсі «Інтернет -  пауза» чим змогли парі зі свого класу отримати додаткові бали. У цікавій боротьби переможцями вийшли кілька пар:  Ромео і Джульєтта  з 8 класу, Айвенго  і Ровена з 9 класу, а також Майстер і Маргарита з 11 класу. Решта учасників отримали перемогу в інших номінаціях: Онєгін і Тетяна – 10 клас, Кай  і Герда 6 клас, Принц і Попелюшка – 5 клас, Артур Грей і Ассоль – 7 клас.

16:38 03.03.2019

В Ганьківському ліцеї проводився виховний захід присвячений Міжнародному дню рідної мови «Мово рідна,світи в нашім домі»

28 лютого 2019 року в Ганьківському ліцеї проводився виховний захід присвячений Міжнародному дню рідної мови «Мово рідна,світи в нашім домі» під керівництвом Москалик Н.М. Активну участь в проведенні заходу взяли учні 10 класу а також 7 та 8 класів. Учні ліцею мали змогу відчути всю велич та красу рідної мови, її багатство, милозвучність у поезіях та піснях «Мова єднання», «Батьківська мова». А також ліцеїсти познайомилися із скорботними сторінками укр. мови та цікавими фактами про укр. мову.

15:13 01.03.2019

День пам’яті героїв Крут

29 січня – День пам’яті героїв Крут. Український народ щороку вшановує пам’ять молодих борців за волю, полеглих під залізничною станцією Крути. Ця битва стала символом героїзму та відданості Українській державі й національній ідеї, а її дата – 29 січня 1918 року – днем національної трагедії.

11:43 01.02.2019

День Соборності України відзначили в Заболотівській ОТГ

22 січня, в День Соборності України, учні Тростянецької гімназії з символічними емблемами і прапором у руках вирушили на зустріч з учнями Рожнівського ліцею, де на межі сіл Тростянця і Рожнова утворили живий ланцюг, як символ єдності, порозуміння, надії і віри у майбутнє нашої великої родини, що зветься Україною.

14:59 24.01.2019

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора