A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Заболотівська селищна рада об'єднана територіальна громада
Івано-Франківська область, Снятинський район

Освіта

Мережа  закладів освіти 

Заболотівської селищної ради об`єднаної територіальної громади:  

- Ганьківський ліцей

Заболотівський ліцей

Іллінецький ліцей

Рудниківський ліцей

- Троїцький ліцей

- Зібранівська гімназія 

-  Олешківська гімназія

- Тростянецька гімназія

- Любківська початкова школа з дошкільним підрозділом

- Рожневопільська початкова школа з дошкільним підрозділом

- Шевченківська початкова школа з дошкільним підрозділом

- Заболотівський  міжшкільний ресурсний центр

- Заболотівський центр дитячої та юнацької творчості

- Заболотівський ДНЗ

- Зібранівський ДНЗ

- Іллінецький ДНЗ

- Тростянецький ДНЗ

Успішний дебют наймолодших танцюристів Заболотівського ЦДЮТ

Хоч і добігає навчальний рік до кінця і за плечима заболотівських танцюристів чимало досягнень і перемог, вони знову на сцені. Так 18 травня наймолодші вихованці Заболотів ЦДЮТ під керівництвом Ліщука Романа Івановича взяли участь у Всеукраїнському конкурсі "Коло-Фест", де з композицією "Цукерочки" посіли 3 місце. Варто відзначити,що дітки вперше на сцені у такому складі,тому дебют для них вийшов успішний. Щиро вітаємо діточок та керівника. З успішним Вас початком та подальших успіхів!

09:00:54 20.05.2019

Оператори колективної радіостанції  Заболотівського ЦДЮТ отримали свої заслужені нагороди

16 травня оператори колективної радіостанції  UR4SXA Заболотівського ЦДЮТ отримали свої заслужені нагороди. Цей навчальний рік відпрацювали досить успішно. Команда прийняла участь у 16 всеукраїнських та відкритих дитячих  змаганнях по радіозв’язку на коротких хвилях. Тричі юні оператори стали переможцями, 4 рази завоювали 2  та  5 разів 3 місце у своїх підгрупах (результати двох змагань ще невідомі)!  Це чудовий результат, незважаючи на наші скромні побутові та технічні можливості. 

09:38:34 17.05.2019

Заболотівський ліцей відсвяткував День Вишиванки

Традиційно уся шкільна родина Заболотівського ліцею відсвяткувала День Вишиванки! Для кожного учня та педагога вишите полотно дороге серцю, миле душі, це наш генетичний код нації! Урочисте виконання гімну,  флешмоб, патріотична пісня - саме так пройшло свято у ліцеї за участь ліцеїстів та педагогів закладу.

15:00:26 16.05.2019

Усмішка і сміх – це ворота, через які в людину може потрапити багато хорошого, бо саме вони збуджують центри позитивних емоцій.

Саме це, сьогодні 10 квітня, учні 6-го класу, під керівництвом Ніни Іванівни Никифорук, старалися довести присутнім на їхньому святі «Весняний Каламбур». Їм це вдалося, оскільки, багато різних дотепних жартів, цікавих сценок, оригінальних танців подарували присутнім море позитиву та гарного настрою!!!

14:20:24 10.04.2019

"Весну радо зустрічаємо"

20 березня в Іллінецькому ліцеї відбулося свято "Весну радо зустрічаємо", яке підготували для молодших школярів учні 3 класу (кл. керівник Лесюк О.П.). Діти закликали весну, знайомилися із народними прикметами, співали веснянки, відгадували загадки. І хоча погода за вікном не потішила нас березневим теплом, третьокласники поділилися з присутніми радістю, весняним настроєм та душевним теплом. Приємні враження, яскраві дитячі усмішки та щире задоволення батьків - це чудовий підсумок проведеного виховного заходу!

15:05:00 21.03.2019

Розважальний вечір – конкурс із зарубіжної літератури «Під знаком купідона»

1 березня у перший день весни, був проведений розважальний вечір – конкурс із зарубіжної літератури «Під знаком купідона». Учасники представляли себе у невеличких сценках, демонстрували навички виразного читання віршів про кохання, а також випробували свої знання у конкурсі «Питання на засипку». Не залишилися осторонь і вболівальники, які підготували цікаву інформацію про своїх героїв та письменників у конкурсі «Інтернет -  пауза» чим змогли парі зі свого класу отримати додаткові бали. У цікавій боротьби переможцями вийшли кілька пар:  Ромео і Джульєтта  з 8 класу, Айвенго  і Ровена з 9 класу, а також Майстер і Маргарита з 11 класу. Решта учасників отримали перемогу в інших номінаціях: Онєгін і Тетяна – 10 клас, Кай  і Герда 6 клас, Принц і Попелюшка – 5 клас, Артур Грей і Ассоль – 7 клас.

16:38:11 03.03.2019

В Ганьківському ліцеї проводився виховний захід присвячений Міжнародному дню рідної мови «Мово рідна,світи в нашім домі»

28 лютого 2019 року в Ганьківському ліцеї проводився виховний захід присвячений Міжнародному дню рідної мови «Мово рідна,світи в нашім домі» під керівництвом Москалик Н.М. Активну участь в проведенні заходу взяли учні 10 класу а також 7 та 8 класів. Учні ліцею мали змогу відчути всю велич та красу рідної мови, її багатство, милозвучність у поезіях та піснях «Мова єднання», «Батьківська мова». А також ліцеїсти познайомилися із скорботними сторінками укр. мови та цікавими фактами про укр. мову.

15:13:03 01.03.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора