Шановні жителі Заболотівської об’єднаної територіальної громади !!!

Український народ щорічно 22 січня відзначає День Соборності України. Це свято нагадує нам, а особливо підростаючому поколінню, що Україна не розділена, що у нас єдина держава і ми - єдиний народ!

Отже, прийміть найкращі привітання з нагоди найвеличнішого свята українського народу!

Нехай же наша праця  позначається добрими справами, спрямованими на розвиток і зміцнення Батьківщини, на добробут і розквіт духовності народу. Ми повинні підтримати й продовжити героїчні досягнення наших предків виправдати сподівання і стати гордістю для наших нащадків.

Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети - процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України.

Впевнений, що день прийдешній принесе нам світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до розбудови нашої громади та й усієї України!

Зичу усім Вам, дорогі друзі, здоров'я і злагоди, сил та натхнення, успіхів та задоволення від роботи на благо нашої Вітчизни!

Зі святом Вас! Хай святиться ім'я твоє вічно, Україно!

Заболотівської селищної ради ОТГ

Іван Танюк