Голова селищної ради ОТГ провів оперативну робочу нараду

Дата: 06.02.2018 16:30

05 лютого 2018  року голова селищної ради об’єднаної територіальної громади Іван Танюк провів  щотижневу нараду, за участю першого заступника голови селищної ради Любові Ленькавської, в.о. старост, начальників відділів виконавчого апарату селищної ради, керівників установ і організацій Заболотівської громади.

У ході наради було підведено підсумки роботи за тиждень, що минув. Розглянуто пріоритети, механізми реалізації нагальних освітніх завдань, реєстрацію нових статутів, організація харчування, дотримання температурного режиму в освітніх закладах, організації бухгалтерського обліку, роботи клубів та бібліотек, надання адміністративних та соціальних послуг щодо забезпечення життєдіяльності громади.

Головою ОТГ Іваном Танюком було надано ряд доручень начальникам відділів виконавчого апарату, керівникам установ та організацій громади.