Проведено урочисті заходи з нагоди 29-ї річниці виведення військ з Афганістану – Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Фото без опису14 лютого 2018 року в селищі Заболотів біля пам’ятника загиблому воїну-інтернаціоналісту Сергію Богданову проведено урочисті  заходи  з нагоди  29-ї річниці виведення військ з Афганістану – Дня вшанування  учасників бойових дій на території інших держав.

В заході взяли участь голова Заболотівської селищної ради об’єднаної територіальної громади Іван Танюк,  учасники бойових дій, члени сімей загиблого воїна-афганця, громадськість ОТГ та учнівська молодь.

Урочиста частина супроводжувалась концертною програмою за участі вихованців Заболотівської ЗОШ.  По закінченню зібрання  вшановано пам’ять загиблих та померлих хвилиною мовчання, проведено покладання квітів та вінків до пам’ятника.

Урочисті заходи  проведено  з метою вшанування пам’яті загиблих у військових конфліктах та виховання патріотичних поглядів у молоді.