Шановні юристи!

Дата: 08.10.2019 08:08

Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята!Високий фаховий рівень, знання, досвід, відданість справі і мудрість  юристів сприяють реалізації верховенства права. Керуватися в роботі Законом –найпростіший і водночас найскладніший спосіб бути справжнім юристом.  Лише щоденна праця, яку Ви маєте виконувати чесно і безкомпромісно, здатна підняти рівень правової культури суспільства, посилити соціальний захист наших громадян.

Тож нехай принциповість, професіоналізм, вірність ідеалам Правди і Справедливості, відповідальність за долю кожної людини будуть Вашими вічними й незаперечними заповідями.

Від щирого серця бажаємо Вам на цьому шляху професійних успіхів, натхнення, плідних і цікавих дискусій, міцного здоров’я, благополуччя, щастя та життєвих гараздів!

З повогою

Голова Заболотівської селищної ради ОТГ                                         Іван Танюк