Місійний Хрест тверезості було посвячено і встановлено на центральній площі селища

27 вересня у п'ятницю, на Воздвиження Чесного Хреста, підчас Місії тверезості, після Служби Божої в Храмі Св. Архс. Михаїла і Хресної ходи з Місійним Хрестом, в центрі селища Заболотова відбулося урочисте встановлення цього Хреста тверезості. Місійний Хрест тверезості було посвячено і молитовно встановлено на центральній площі міста. До людей зі словами поздоровлення і подяки звернулися голова Заболотівської селищної ради ОТГ  Іван Танюк. Також з промовою виступили Голова Патріаршої комісії душпастирства тверезості УГКЦ о. Ігор Козанкевич та Керівник місії тверезості о. Ярослав Стеф' юк які зазначили, що Цей Хрест є Божими очима посеред нашого селища і очима сумління кожного з нас, хто візьме до рук спиртне, або купить його з метою вживання. Хрест тверезості  жертовно спорудила недавно створена ГО " За тверезе Покуття" з осередком у Заболотові.