Проведено засідання виконавчого комітету селищної ради ОТГ

Дата: 27.09.2019 15:26

26 вересня 2019 року під головуванням голови Заболотівської селищної ради ОТГ Танюка Івана Дмитровича,  відбулося  чергове засідання виконавчого комітету, на якому розглянуто ряд питань, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади.

Одним з перших було розглянуто питання, щодо підготовки житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років по Заболотівській ОТГ.

Крім того було винесено на розгляд ряд важливих питань, серед яких: затвердження заходів щодо святкування Покрови Божої Матері, День українського козацтва, День захисника України та 580-річчя з дня першої згадки с. Ганьківці; надання одноразової допомоги; встановлення місійного хреста в селищі Заболотів.

На закінчення директор КНП «Заболотівська лікарня» Ігор Палійчук ознайомив присутніх з планом дій та окреслив шляхи вирішення проблем щодо належного функціонування та виходу із кризової ситуації, яка склалася в Заболотівській лікарні.

Члени виконавчого комітету розглянули розглянули всі питання порядку денного з яких прийняли відповідні рішення.