Відбувся семінар-тренінг "Залучення молоді, осіб з особливими потребами та жінок до планування розвитку громади"

Дата: 11.09.2019 08:58

10 вересня члени молодіжної ради Заболотівської селищної ради ОТГ та активні жителі громади  взяли участь в тренінгу "Залучення молоді, осіб з особливими потребами та жінок до планування розвитку громади" який провела Галина Васильченко голова правління ГЦ "Ділові ініціативи" (в рамках програма U-LEAD з Європою). Також в семінарі взяла участь керуюча справами виконавчого комітету Заболотівської селищної ради ОТГ Наталія Гачка.
Учасники змогли визначити та обговорити шляхи розвитку своєї громади та окреслити бачення майбутнього. Планування, спільна праця, активність кожного - запорука якісного життя в ОТГ.