Спортсмени Заболотівської ОТГ стали першими

Дата: 09.09.2019 15:03

7 вересня  у с.Турка Коломийського р-ну відбулися обласні спортивні ігри ВФСТ "Колос" серед об’єднаних територіальних громад. Узяли участь у турнірі і спортсмени нашої Заболотівської ОТГ. Команда на чолі з інспектором спорту ОТГ Романом Максим’юком упевнено випередила десяток громад Івано-Франківської області. Змагалися у кількох видах спорту, де посіли призові місця:

Волейбол – 1 місце (капітан команди, тренер – Володимир Негрич); теніс – 1 місце (Симовонюк Наталія, Куравський Олег), шашки – 1 місце (Вакалюк Роксолана), шахи – 2 місце (Кузик Юрій), гирьовий спорт  -  4 місце (Бойчук Дмитро).

У підсумку - перше загальнокомандне місце з відривом у сім очок від найближчого конкурента П’ядицької ОТГ.

З 19 вересня У Ворохті спортсмени нашої громади представлятимуть Прикарпаття у Всеукраїнській спартакіаді "Краща спортивна громада України".

Керівництво Заболотівської громади висловлює щирі слова подяки усім, хто долучився до перемоги на обласному рівні. Бажаємо  подальших успіхів та вдалого результату на Всеукраїнському рівні.