Проведено засідання виконавчого комітету Заболотівської селищної ради ОТГ

Дата: 30.08.2019 16:23

29 серпня 2019 року відбулося засідання виконавчого Заболотівської селищної ради ОТГ. У засіданні взяли участь 18 із 20 членів виконавчого комітету. На початку засідання  вшановано хвилиною мовчання та молитвою День

пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, за суверенітет і територіальну цілісність України.

Під час  засідання було розглянуто ряд важливих питань, серед яких: Про підготовку закладів освіти Заболотівської селищної ради ОТГ до нового навчального 2019-2020 року; Про виконання рішення «Про святкування Дня Незалежності»; Про направлення дітей у відпочинковий табір «Молода гвардія», Про перебування дітей на вихідні та святкові дні у школі-інтернаті; Про надання одноразової допомоги та ряд інших питань.

Члени виконавчого комітету розглянули розглянули всі питання порядку денного з яких прийняли відповідні рішення.