Голова селищної ради ОТГ провів нараду з начальниками відділів, керівниками установ та організацій

Фото без описуСьогодні, 29 липня, голова Заболотівської селищної ради ОТГ Іван Танюк провів щотижневу оперативну нараду з начальниками відділів, керівниками установ та організацій за участю своїх заступників, на якій розглянули актуальні питання на поточний тиждень.

Голова селищної ради ОТГ закцентував увагу на питанні готовністі закладів освіти Заболотівської ОТГ до нового навчального року, зокрема мова йшла по благоустрої території, ремонтних робіт в приміщеннях та готовності котелень до нового опалювального сезону. Також, розглянуто ряд важливих питань життєдіяльності Заболотівської ОТГ, а саме: наповнення бюджету, наведення благоустрою та чистки дерев у придорожніх територій в старостинських округах, ремонт кладки через р.Млинівку, збір земельного податку, написання проектів, відкриття та належне функціонування ЦНАПу, роботи закладів культури, дотримання  виконавської та трудової дисциплін працівниками апарату   селищної ради ОТГ.  За результатами обговорених питань головою селищної ради ОТГ Іваном Танюком дано відповідні протокольні доручення.