Відкриття майданчика з силовими тренажерами

Дата: 16.07.2019 16:20

12 липня в селищі Заболотів, на приклубній території клубу ім..Лесі Українки, відбулося відкриття майданчика з силовими тренажерами. Урочисте відкриття здійснив голова Заболотівської  селищної ради ОТГ Іван Танюк, зазначивши важливість таких майданчиків, адже завдяки цьому діти і молодь зможуть покращувати свою спортивну форму на сучасному спортивному обладнанні. Після чого о.Богдан Близнюк окропив тренажери та всіх присутніх.

Висловлюємо слова вдячності Голові Заболотівської селищної ради ОТГ Івану Танюку, першому заступнику Голови Заболотівської селищної ради ОТГ Любові Ленькавській та депутатам Заболотівської селищної ради ОТГ Надії Ленькавській і Ярославу Товстюку за придбання даних тренажерів та допомогу у їх встановленні. Також, щира подяка громаді за надану допомогу при встановлені. Тепер діти із задоволенням відвідують силові спортивні тренажери, покращують свою фізичну форму та отримують багато позитивних емоцій.