Освіта звітує

Дата: 10.07.2019 15:58

У рамках звітування керівників навчальних закладів голова Заболотівської селищної ради ОТГ Іван Дмитрович Танюк, начальник відділу освіти, молоді та спорту Тамара Мирославівна Стеф’юк відвідали Олешківську гімназію та ознайомилися з результатами 2018-2019 навчального року та ходом підготовки закладу до нового навчального року.

Директор гімназії виступила з глибокою  аналітичною довідкою про  роботу гімназії. Особливу увагу було звернуто на хід впровадження, Концепції НУШ, подякувала за співпрацю та підтримку  навчального закладу діловим партнерам, ознайомила присутніх з фінансовим звітом, накреслила завдання Олешківської гімназії на новий навчальний рік та завершила свій  виступ такими словами: «Сьогодні мій персональний звіт. Та успіхи гімназії це не мої особисті успіхи, а успіхи всіх учасників освітнього  процесу, це успіхи наших партнерів. Щиро вдячна всім за щоденну наполегливу працю, творчість і винахідливість, за вклад кожного у виконання своїх обов’язків, за благодійні справи. Все це Божа справа, бо твориться  заради наших дітей, а діти – то є оцінка нашого життя, його зміст і продовження.

Ми повинні дати їм все найкраще, виховати їх розумними, успішними, добрими, щасливими, справжніми українцями».