Освіта звітує

Фото без описуУ рамках звітування керівників навчальних закладів голова Заболотівської селищної ради ОТГ Іван Дмитрович Танюк, начальник відділу освіти, молоді та спорту Тамара Мирославівна Стеф’юк відвідали Олешківську гімназію та ознайомилися з результатами 2018-2019 навчального року та ходом підготовки закладу до нового навчального року.

Директор гімназії виступила з глибокою  аналітичною довідкою про  роботу гімназії. Особливу увагу було звернуто на хід впровадження, Концепції НУШ, подякувала за співпрацю та підтримку  навчального закладу діловим партнерам, ознайомила присутніх з фінансовим звітом, накреслила завдання Олешківської гімназії на новий навчальний рік та завершила свій  виступ такими словами: «Сьогодні мій персональний звіт. Та успіхи гімназії це не мої особисті успіхи, а успіхи всіх учасників освітнього  процесу, це успіхи наших партнерів. Щиро вдячна всім за щоденну наполегливу працю, творчість і винахідливість, за вклад кожного у виконання своїх обов’язків, за благодійні справи. Все це Божа справа, бо твориться  заради наших дітей, а діти – то є оцінка нашого життя, його зміст і продовження.

Ми повинні дати їм все найкраще, виховати їх розумними, успішними, добрими, щасливими, справжніми українцями».