Жителька Рудниківського старостинського округу Заболотівської ОТГ  Вікторія Шпак зайняла почесне 2-ге і 3-тє місце на XXII Міжнародному фестивалі-конкурсі "Європа молода"

Дата: 15.05.2019 10:07

29 та 30 квітня у Києві відбувся XXII Міжнародний фестиваль-конкурс "Європа молода"  на якому серед чи не найбільшої кількості вокалістівіз Білорусії, Молдови, Казахстану, Ізраїлю, Сербії, Болгарії, Латвії, Литви, України та ін., почесне 2-ге і 3-тє місце виборола  жителька Рудниківського старостинського округу Заболотівської ОТГ  Вікторія Шпак. Юна вокаліста була  відзначена журі, нагороджена дипломом, кубком, сертифікатом на участь у Міжнародному конкурсі в Ризі та запрошенням на конкурс в Італію. Щиро вітаємо Вікторію та її родину з високим результатом!