Об'їзди населених пунктів Заболотівської ОТГ щодо благоустрою територій

Відповідно до рішення виконавчого комітету Заболотівської селищної ради ОТГ з метою забезпечення утримання територій населених пунктів ОТГ у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об’єктів загального користування та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення. Так, робочою групою,  під керівництвом голови Заболотівської селищної ради ОТГ Івана Танюка спільно із першим заступником голови селищної ради ОТГ Любов Ленькавської, заступником голови селищної ради ОТГ Павла Книша, керуючої справами виконавчого апарату селищної ради ОТГ Наталії Гачки проведено об’їзд населених пунктів Заболотівської громади.

За результатами об’їзду,  керівництвом селищної ради було звернуто увагу на організацію заходів з метою  покращення благоустрою населених пунктів, зокрема очищення узбіч, побілка дерев та бордюрів, викошення трави, впорядкування пам’ятників та пам’ятних знаків, ліквідація стихійних звалищ. Слід відмітити, що роботи по благоустрою в усіх старостинських округах Заболотіської селищної ради ОТГ проведено належним чином. Найкраще спрацювали в Рудниківському, Олешківському та Тростянецькому старостинських округах.