Заболотівські волейболісти - чемпіони області!

Дата: 08.04.2019 08:52

6-7 квітня у Бурштині відбулися фінальні змагання чемпіонату Івано-Франківської області з волейболу. Нагода позмагатись за першість Прикарпаття випала і заболотівським волейболістам СК "Вікторія".  Зібравши всі свої сили, волю до перемоги, заболотівчани показали сильну та непереможну гру. Залишивши позаду Бурштин, Тлумач та Галич,  волейболісти під керівництвом граючого тренера Володимира Негрича привезли до Заболотівської ОТГ переможне золото, кубок та довгожданний титул - "чемпіони області"! Команда висловлює особливу подяку голові Заболотівської об'єднаної громади Іванові Дмитровичу Танюку та підприємцю Іванові Косовичу за фінансову підтримку для участі у змаганнях та придбання волейбольної форми. Щиро вітаємо наших спортсменів зі значною перемогою та високим результатом. Успіхів Вам і надалі.