Найкращі учні-футболісти у Заболотівському ОТГ

Дата: 01.04.2019 11:34

29 березня закінчився ІІ етап обласного шкільного турніру з футзалу «Кубок НФК «Ураган». Дві команди Заболотівського ОТГ – учні Заболотівського та Троїцького ліцеїв увійшли до фіналу, залишивши позаду десяток кращих шкільних команд району. У підсумковому двобої кращими виявилися футболісти з Троїці, які і стали чемпіонами турніру (капітан команди Іванчук Вадим, вчитель – Долиб’яник Н.Ю., помічник - Гнатюк Я.Я.). Заболотівський ліцей посів 2 місце (капітан команди – Бецик Василь, вчитель – Негрич В.М., помічник – Бортей І.М.). Також приємно, що гравець Заболотівського ліцею Бецик Василь нагороджений відзнакою як кращий гравець турніру. Щиро вітаємо переможців – Троїцький ліцей, а також срібних призерів – заболотівських школярів. Пишаємося тим, що наші учні найспортивніші та найкращі. Щиро подяка вчителям та тренерам за пророблену роботу та якісну підготовку до змагань. Подальших Вам успіхів.