Відбулося засідання одинадцятої сесії Заболотівської селищної ради ОТГ

Фото без опису21 березня 2019 року відбулося чергове засідання одинадцятої сесії сьомого демократичного скликання Заболотівської селищної ради об’єднаної територіальної громади під головуванням селищного голови ОТГ Танюка Івана Дмитровича.  На початку сесії в урочистій обстановці Іван Дмитрович за високі спортивні результати, мужність, самовідданість та у зв’язку із здобуттям кубка Снятинського району з футзалу нагородив грамотами президента, тренерів та гравців  футбольного клубу «Чайка» Чемпіона і Володаря Кубка с. Іллінці.

До сесійної зали на засідання сесії прибули 20 із 26 депутатів ОТГ. Крім того, в роботі сесії взяли участь, перший заступник голови селищної ради ОТГ, депутат Снятинської районної ради Любов Ленькавська та заступник голови селищної ради ОТГ  Павло Книш, старости, начальники відділів виконавчого апарату селищної ради ОТГ, керівники установ та організації ОТГ, представники громадських організацій. На розгляд сесії було винесено 17 основних питань порядку денного, які пройшли попереднє обговорення на засіданнях постійних комісій селищної ради по яких прийнято  відповідні рішення. З більшості питань депутати дійшли спільної думки та голосували одноголосно. Як і мало статися між людьми, які по-справжньому переймаються інтересами жителів Заболотівської об’єднаної територіальної громади всі порозумілися і працювали конструктивно.