Розважальний вечір – конкурс із зарубіжної літератури «Під знаком купідона»

Дата: 03.03.2019 16:38

1 березня у перший день весни, був проведений розважальний вечір – конкурс із зарубіжної літератури «Під знаком купідона». Учасники представляли себе у невеличких сценках, демонстрували навички виразного читання віршів про кохання, а також випробували свої знання у конкурсі «Питання на засипку». Не залишилися осторонь і вболівальники, які підготували цікаву інформацію про своїх героїв та письменників у конкурсі «Інтернет -  пауза» чим змогли парі зі свого класу отримати додаткові бали. У цікавій боротьби переможцями вийшли кілька пар:  Ромео і Джульєтта  з 8 класу, Айвенго  і Ровена з 9 класу, а також Майстер і Маргарита з 11 класу. Решта учасників отримали перемогу в інших номінаціях: Онєгін і Тетяна – 10 клас, Кай  і Герда 6 клас, Принц і Попелюшка – 5 клас, Артур Грей і Ассоль – 7 клас.