Спартакіада серед старостинських округів Заболотівської ОТГ

Дата: 26.02.2019 16:22

У неділю 24.02.2019 р. в Іллінецькому ліцеї відбулися змагання в залік спартакіади серед старостинських округів із чотирьох видів спорту, а саме: шашки, шахи, настільний теніс, пневматична стрільба. В змаганнях взяли участь сім старостинських округів.

Змагань таблиця має такий вигляд:

Назва команд

8.

Олешків

н/б

Хотілось би виразити щиру подяку від імені Адміністрації Заболотівської ОТГ  вчителю фізкультури Іллінецького ліцею Лудчаку Віктору Васильовичу за підготовку приміщень для проведення змагань і всіх тих хто допомагав і забезпечив транспортним засобом, а саме: депутати Галина Шинкарик , Василь Жураківський, Анатолій Тимофійчук, Василь  Бегей. Старости Сергій  Палійчук , Микола Абрам’юк.  Вчителям фізкультури за активну участь в організації команд Володимир Негрич, Надія Долибяник, Наталя Симовонюк, та суддів Василь Марусик, Олег Куравський, Юрій Кузик.
Висловлюю щиру подяку.