Відбулося вшанування учасників бойових дій на території інших держав в Зібранівській гімназії

Дата: 21.02.2019 15:57

Для вшанування учасників бойових дій на території інших держав в Зібранівській гімназії було проведено різні заходи патріотичного змісту, зокрема:

Бесіди, години класного керівника та  «уроків мужності», проведені класними керівниками.

Педагог-організатор Кабанюк М.М. продемонструвала учням  5-9 класів фільм«Кінохроніка. Вивід військ з Афганістану», «День історії СРСР завершиа виведенням військ з Афганістану» та провела тематичну лінійку, присвячену 30 річниці виведення Радянських військ з Афганістану.

Кабанюк М.М. та Кобринською О.М. булаорганізована екскурсія учнівської молоді до Заболотівського музею Націоально-визвольної боротьби, де також розміщені експозиції, присвячені учасникам бойових дій на території інших держав.