Нарада керівників навчальних закладів освіти Заболотівської селищної ради ОТГ

Фото без опису21 лютого 2019 року відбулась нарада керівників  навчальних закладів освіти Заболотівської селищної ради ОТГ. На нараду була запрошена перший заступник голови селищної ради ОТГ Ленькавська Любов Василівна. З порядком денним наради керівників ознайомила начальник відділу освіти молоді та спорту селищної ради ОТГ Стеф'юк Тамара Мирославівна.

Так, інспектор з питань освіти Тимофійчук Микола Степанович детально зупинився на вирішенні питань ведення ділової шкільної документації, атестації педагогічних працівників та порядку проведення ЗНО у 2019 році.

По питаннях вибору, замовлення підручників для учнів 2,5,10 класів та надання щорічної основної відпустки працівникам навчальних закладів виступила інспектор з питань освіти Німчук Оксана Василівна.

Підсумки наради та завдання на успішне закінчення навчального року провела керівник відділу освіти Тамара Стеф'юк.