A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Заболотівська селищна рада об'єднана територіальна громада
Івано-Франківська область, Снятинський район

День пам’яті героїв Крут

Дата: 01.02.2019 11:43
Кількість переглядів: 157

29 січня – День пам’яті героїв Крут. Український народ щороку вшановує пам’ять молодих борців за волю, полеглих під залізничною станцією Крути. Ця битва стала символом героїзму та відданості Українській державі й національній ідеї, а її дата – 29 січня 1918 року – днем національної трагедії.

Під час заходу  йшлося про подвиг студентів під Крутами – учні та вчитель історії розповідали про історичні події, що відбувались у 1918 році, обговорювали події, пов’язані з боротьбою українського народу за свою незалежність протягом останнього тисячоліття, ознайомилися з історичними документами, що стосуються подій під Крутами. Учні читали патріотичні твори, присвячені героям Крут , вшанували пам’ять полеглих Героїв хвилиною мовчання. Присутні переглянули відеоролики: ”Ніколи не плач”, присвячений Крутянським подіям .

 Проведення подібних заходів сприяє вихованню національно-патріотичної свідомості учнів, формуванню рис громадянина української держави, глибокої поваги та любові до Батьківщини, дає можливість поглибити знання про історичні події та відчути їх значення у сьогоденні.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора