Роботи по капітальному ремонту будинку культури с. Тростянець підходять до завершення

Дата: 31.01.2019 15:42

Заболотівська об’єднана територіальна громада в 2018 році реалізувала 8 інфрастуктурних проектів, які були написані фахівцями Заболотівської селищної ради ОТГ, субвенцію із даних проектів освоєно на ремонт будинків культури,  шкіл, вуличного освітлення, придбання комунальної техніки. Так, в Тростянецькому старостинському окрузі реалізовано проект "Капітальний ремонт будинку культури с. Тростянець Заболотівської селищної ради ОТГ Снятинського району Івано-Франківської області". В рамках даного проекту проведено внутрішній ремонт приміщення, що в свою чергу покращить організацію дозвілля жителів, гостей села, умови праці для працівників будинку культури, дасть змогу проводити гурткову роботу художніх колективів села.