В гостях у Святого Миколая !

Дата: 26.12.2018 16:36

25 грудня цього року за сприянням голови Заболотівської селищної ради ОТГ Івана Танюка та ініціативи голови первинної профспілкової організації Заболотівської селищної ради ОТГ Павла Книша  було організовано для дітей працівників апарату Заболотівської селищної ОТГ поїздку до садиби Святого Миколая в с. Пістинь Косівського району. Дітлахи на короткий час мали можливість опинитись в мальовничій казці серед казкових персонажів де вирувала радісна та доброзичливна атмосфера. Відрадно те, що цілу хвилю радісних емоцій принесло нашим діточкам запрошення бути помічниками самого св. Миколая на святі. З цікавістю малюки знайомились із будиночком в якому проживає Святий Миколай. Всі діти отримали солодкі подарунки та інші забавки, які принесли їм додаткову порцію радості та задоволення.

А на завершення висловлюємо щиру подяку за сприяння в організації поїздки та теплий прийом на Косівщині голові Заболотівської селищної ради ОТГ Івану Дмитровичу Танюку.