ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ БЮДЖЕТНОЇ КОМІСІЇ

Фото без описуНапередодні десятої сесії Заболотівської селищної ради ОТГ відбулося засідання постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку та міжнародного співробітництва.

Окрім членів комісії, у засіданні взяли участь перший заступник голови Заболотівської селищної ради ОТГ Любов Ленькавська.

На комісії було розглянуто ряд питань порядку денного, а саме про: затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища Заболотівської селищної ради ОТГ Снятинського району Івано-Франківської області до 2020 року; внесення змін до рішення Заболотівської селищної ради ОТГ «Про встановлення місцевих податків і зборів в Заболотівській селищній раді ОТГ №23-2/2017 від 22.12.2017 року»; внесення змін до програми «Дороги місцевого значення» на 2018 – 2020 роки; внесення змін до комплексної програми відділу праці та соціального захисту населення Заболотівської селищної ради ОТГ на 2018-2020 роки; внесення змін до цільової програми розвитку фізичної культури і спорту на 2018-2020 роки; внесення змін до рішення селищної ради від 22.12.2017 р. № 22-2/2017 «Про бюджет Заболотівської селищної ради ОТГ на 2018 р.»; програму «Дороги місцевого значення» на 2019 рік; програму розвитку фізичної культури та спорту на 2019 рік; бюджет Заболотівської селищної ради ОТГ на 2019 рік. Крім того було розглянуто звернення від установ та жителів Заболотівської ОТГ, що стосувались компитенцій комісії.

Усі питання порядку денного засіданням постійної комісії вирішено внести на розгляд чергової сесії Заболотівської селищної ради ОТГ.