Творчий звіт Шевченківського старостинського округу

Дата: 21.11.2018 16:18

У відповідності до розпорядження голови Заболотівської селищної ради ОТГ Івана Дмитровича Танюка відбувся творчий звіт Шевченківського старостинського  округу в Рожневопільському сільському будинку культури.

Це дійство відбулося за участю учасників художньої самодіяльності сіл Рожневі Поля, Зібранівка, Шевченкове. Свято відкрив директор СБК Тимофійчук В.І. який  запросив до виступу священика о. Андрія Гаврилюка та в.о. старости Шевченківського старостинського  округу Заболотівської селищної ради ОТГ Сергія Палійчука. Концертну програму підготували спільно завклуб та бібліотекарі сіл Рожневі Поля, Зібранівка, Шевченкове Тимофійчук В.,  Гаврищук Л.,  Гуцуляк І.,  Кривуцик В., Михнюк М.

Також у святкуванні взяли участь заступник голови Заболотівської селищної ради ОТГ Павло Книш, депутати Заболотівської селищної ради ОТГ Бегей В., Тимофійчук А., радник голови з питань культури Заболотівської селищної ради ОТГ Василь Гаврилюк, радник голови Заболотівської селищної ради ОТГ Галина Тимофійчук, поет, письменник, голова РО ВУТ «Просвіта» М. П. Попадюк та громадський діяч В.Ю. Микитюк. Багато добрих слів було сказано на адресу організаторів та учасників концерту.