Калинова осінь Мирослава Попадюка

Дата: 20.11.2018 09:25

Мирослав Петрович Попадюк – відомий  прикарпатський педагог, поет та публіцист, громадсько-просвітницький діяч, редактор і видавець.

М. Попадюк є лауреатом обласної літературно-просвітницької премії ім. Марійки Підгірянки та літературно-мистецької премії ім. Марка Черемшини, літературної премії ім. Василя Стефаника. Нагороджений Президентською медаллю «25 років Незалежності України», Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, медаллю «За заслуги перед Прикарпаттям» та «За заслуги перед Покуттям», просвітницькою медаллю «Будівничий України».

Мирослав Попадюк – член Національної спілки журналістів України, Національної спілки краєзнавців України, обласної організації Національної спілки письменників України.

16 листопада 2018 року в дитячій бібліотеці смт. Заболотів було проведено презентацію   «Калинова осінь Мирослава Попадюка». На заході були присутні секретар Заболотівської селищної ради ОТГ Світлана Йосипівна Левко, радник селищного голови Заболотівської ОТГ Василь Степанович Гаврилюк, головний спеціаліст із зв’язків з громадськістю та діяльності засобів масової інформації  Любомир Михайлович Данилишин, бібліотекарі бібліотек ОТГ, учні 8 – Б класу Заболотівського ліцею з класним керівником Оксаною Василівною Дроздовою та гості.

До уваги присутніх було запропоновано переглянути  презентації «Калинова осінь Мирослава Попадюка» і «Книги Мирослава Попадюка», які підготували і провели працівники бібліотек смт. Заболотова – Людмила Грицик, Віра Косович, Тетяна Савчук та Галина Чорнодолюк.

Приємним сюрпризом для Мирослава Петровича та присутніх гостей був пісенний сюрприз у виконанні вчителів та Роксолани  Михайлівни Вакалюк та  Володимира Івановича  Шейноги, які виконали пісні на слова Мирослава Попадюка: «Рідне місто»(муз. П.Коржа) та «Ожини»(муз. В.Шейноги).

Мирослав Попадюк поділився з гостями заходу своїми життєвими спогадами,  історіями створення його книг,  творчими планами на майбутнє та подарував бібліотекам ОТГ свої книги.

З вдячним словом до поета звернулися радник голови селищної ради ОТГ В.С. Гаврилюк та секретар селищної ради ОТГ С.Й. Левко. Захід пройшов у теплій та творчій атмосфері.