Стартувала спартакіада між старостинськими округами в номінації “Кращий спортивний округ” Заболотівської ОТГ

Дата: 06.11.2018 15:07

У неділю 4 листопада 2018 року, в Заболотівській ОТГ стартувала спартакіада між старостинськими округами в номінації Кращий спортивний округЗаболотівської ОТГ. Спартакіада складається з таких видів спорту:

• Міні футбол (10+1)
  • Волейбол (10+1)
  • Баскетбол (10+1)
  • Армрестлінг (3)
  • Гирьовий спорт (3)
  • Пневмо стрільба (2+1ж)
  • Настільний теніс (2+1ж)
  • Шахи (2+1ж)
  • Шашки (2+1ж)
  • Підтягування на перекладині (1)
  • Футбол ( 18+1)
  • Перетягування канату (7)

Спартакіада проводиться з  метою виконання Закону УкраїниПро фізичну культуру та спорту цільової комплексної програми Фізичне виховання – здоровя нації, широкого залучення населення до систематичних занять фізичною культурою і спортом у секціях, групах оздоровчого напрямку, командах та клубах: покращення спортивно-масової роботи в старостинських округах.

Виявлення кращих спортсменів для участі в районних, обласних, та всеукраїнських змаганнях спартакіади серед обєднаних територіальних громад України.

До змагань було запрошено вісім старостинських округів Заболотівської ОТГ, та три громади, які не входять до складу Заболотівської ОТГ, і беруть участь у поза конкурсній основі.

При сприянні Заболотівської ОТГ, яка виділила кошти для виготовлення переносних воріт, а також від допомоги таких підприємців як: Захарук Роман Іванович, Захарук Іван Іванович, Гаврилюк Василь (зварювальні роботи), в неділю 4 листопада, були підготовлені до змагань з міні футболу 2 футбольні площадки.

В першому етапі змагань з міні футболу нажаль взяли участь лише три команди: Заболотів, Іллінці, Тулуків. Інші команди проігнорували такий популярний види спорту.

Офіційно через газету, хочу звернутися до старостів, депутатів, та громадських спортивних діячів, щоб вони безпосередньо приймали участь в організаційних питаннях щодо змагань цієї спартакіади, тому що це тільки початок.