Надання методичної допомоги Заболотівській об’єднаній територіальній громаді з питання захисту прав дітей від насильства в сім'ї

24 жовтня 2018 року служба у справах дітей Івано-Франківської облдержадміністрації на виконання наказу Міністерства соціальної політики України від 20.07.2018 № 1051 «Про надання об?єднаним територіальним громадам технічної підтримки щодо виконання функцій у сфері захисту прав дітей від насильства в сім’ї » спільно з  обласним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, благодійним фондом «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ», департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації здійснила виїзд до Заболотівської ОТГ, з метою надання методичної допомоги, організації роботи щодо захисту прав дітей від насильства в сім’ї. Робочу групу очолив Ковалик Іван Іванович начальник служби у справах дітей Івано-Франківської ОДА. Під час зустрічі обговорено ряд важливих питань, зокрема:

• створення патронатних вихователів – патронатна дитиною (критерії до даної посади, оплата праці та мета створення даних вихователів);

• проведення заходів щодо запобігання та протидії торгівлі людьми, підтримка постраждалих від торгівлі людьми (правова, психологічна, соціальна та матеріальна, відновлення документів, сприяння у працевлаштуванні, медичне та обстеження та лікування) ;

(гаряча лінія 0800505501)

• робота у країнах Європейського Союзу, підготовка до поїздки, юридична допомога.

(гаряча лінія 0800505501)

• роз’яснення щодо ВІЛ інфікованих, як передається, методи безпеки. «ВІЛ не передається через дружбу»