Святкування Дня людей похилого віку

Дата: 02.10.2018 12:07

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. А в Україні це також і День ветерана.

Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь. Це і ще одна чудова нагода сказати теплі слова подяки батькам, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і літнім людям за їх внесок у розвиток нашої країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту й мудрість.

І саме з нагоди вшанування людей похилого віку та відзначення Дня ветерана  в Шевченківському старостинському окрузі 30 вересня 2018року відбувся святковий концерт, який підготувала провідний бібліотекар Шевченківської сільської бібліотеки Марія Михнюк. Привітати найстарших представників громади завітали голова Заболотівської селищної ради об’єднаної територіальної громади Іван Танюк, в.о. старости Шевченківського старостинського округу Сергій Палійчук, депутатЗаболотівської селищної ради ОТГ Анатолій Тимофійчук.Посадовці привітали присутніх з днем людей поважного віку, побажавши їм здоров’я, тепла та довголіття. Також на святі був присутній настоятель храму АрхистратигаМихаїла с. Шевченкове о. Андрій Гаврилюк, який освятив ікони,подаровані головою Заболотівської селищної ради об’єднаної територіальної громади Іваном Танюком, та теж приєднався до привітань людей похилого віку.

Після чого свої слова привітання,у вигляді пісень, віршів, танців, висловили і юні аматори сцени та вихованці Шевченківського НВК на чолі з директором Наталією Захарук та подарували для стареньких святковий концерт. Родзинкою свята стала лауреат багатьох премій, зокрема всеукраїнської народної пісенної премії “Галицький шлягер”Анжеліка Векерик, яка своїм чарівним співом зачарувала всіх присутніх та подарувала незабутні враження. На такій позитивній ноті і завершилося святкове дійство. Натомість глядачі бурхливими оплесками подякували всім причетним до організації такого неймовірного дійства, за  доброзичливу атмосферу та піднесений настрій, який було створено для душі…

По закінченню свята старожилів села запросили до святкового столу, де вони всі мали змогу почастуватися, поспілкуватися та згадати молоді роки.

Було дуже приємним, що до даного свята долучилися всі небайдужі жителі  Шевченківського старостинського округу. Адже піклування про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними свого села, селища, міста і держави.