Відбувся всеукраїнський практичний семінар «Землеробство – продовольча, економічна та екологічна безпека України»

Дата: 04.10.2018 16:36

Фахівці Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в області  2 жовтня 2018 року   прийняли участь у роботі всеукраїнського практичного семінару «Землеробство – продовольча, економічна та екологічна безпека України», котрий відбувався на базі Івано-Франківського коледжу Львівського НАУ та філії ПрАТ  «Зернопродукт МХП» «Перспектив».

У ході роботи учасники семінару ознайомились з основними напрямками розвитку аграрного бізнесу в Україні і ризиками для екологічної безпеки та охорони родючості грунтів, котрі виникають у процесі інтенсифікації сільськогосподарського виробництва.

Учасникам семінару наголошено на необхідності чіткого дотримання вимог  Закону України  «Про насіння та садивний матеріал», використання, у процесі виробництва, як інтенсивних так і ресурсозберігаючих технологій, підтримки вітчизняної селекції сільськогосподарських культур, створенні « Переліку сортів, придатних для вирощування в умовах Івано-Франківської області». Бережливе ставлення до землі, раціональне сільськогосподарське виробництво дозволить  зберегти природні  ресурси для майбутніх поколінь.