Проведено урочистості до всеукраїнського дня бібліотек

Фото без описуА у бібліотеки свято ... Саме під такою назвою у селищній бібліотеці Заболотівської ОТГ відбулися урочистості, в переддень  професійного свята берегинь книг, яке святкують 30 вересня. На урочистості завітала адміністрація громади: голова селищної ради ОТГ – Іван Танюк, перший заступник голови селищної ради ОТГ – Любов Ленькавська, керуюча справами виконавчого комітету селищної ради ОТГ Наталія Гачка. Лунали щирі привітання та побажання на адресу бібліотекарів. Завідувачі селищної бібліотеки підготували для своїх колег та гостей свята масу сюрпризів - цікавий вітальний фільм, грамоти-нагороди, веселі пісні для керівництва ОТГ. Іван Дмитрович у свою чергу привітав усіх бібліотекарів, вручив квіти та грамоти, але не тільки діючим працівникам, але й бібліотекарям-пенсіонерам, які частину свого життя віддали на благо бібліотечної справи. Свято пройшло в дружній та веселій атмосфері,де лунали слова подяки і шани людям, які бережуть і пропагують книгу, закликаючи нас її любити і шанувати.