Спартакіада з міні-футболу серед гімназій та ліцеїв Заболотівської ОТГ

Дата: 28.09.2018 14:27

Відповідно до розпорядження Заболотівської селищної ради ОТГ, за сприянням відділу освіти, молоді та спорту Заболотівської селищної ради ОТГ  за участі навчальних закладів та Заболотівського ЦДЮТ, під керівництвом спеціаліста спорту Р.П.Максим'юка, проведено футбольні змагання між гімназіями та ліцеями нашої громади. За підсумками дводенних змагань призові місця розташувалися наступним чином: серед гімназій- 1 місце - Зібранівська гімназія, 2 місце - Тростянецька, 3 місце - Олешківська; серед ліцеїв: 1 місце - Ганьківський ліцей, 2 місце - Заболотівський ліцей, 3 місце - Троїцький ліцей. Усі призери нагороджені грамотами, затвердженими головою ОТГ І.Д.Танюком. вітаємо переможців і призерів!!!