Аматори художньої самодіяльності Заболотівської ОТГ взяли участь в обласному просвітницькому пісенному ярмарку

21 вересня 2018 року в просвітницькому пісенному ярмарку в обласному центрі на запрошення Івано-Франківської обласної «Просвіти» від Заболотівської ОТГ взяли участь аматорський колектив «Ганківчани» із села Ганьківці (художній керівник Василина Дмитришин). На пісенний ярмарок підготували колектив Ганківчан завідувач сільським клубом Людмила Дмитришин. Супроводжували аматорів сцени поважна делегація Заболотівської ОТГ: радник голови Заболотівської ОТГ по питаннях культури Василь Гаврилюк,  голова ВУТ «Просвіти» Мирослав Попадюк, голова старійшин Заболотівської ОТГ Василь Микитюк та кінооператор Василь Микуляк.

Виступ «Ганьківчан» мав шалений успіх. На сцену їх запрошували тричі, а на останок навколо них згуртувались учасники ярмарку і створили ярмаркову пісенну забаву багату фольклором нашого Покутського і Прикарпатського краю.

За сприянням та фінансової допомоги голови Заболотівської селищної ради ОТГ Івана Танюка, заступника голови Заболотівської селищної ради ОТГ Павла Книша, депутата обласної ради Орисі Книшук, голови ФГКВС Василя Книшука та сільського старости Василя Шияна учасники ансамблю моли змогу взяти участь у даному ярмарку.