В Заболотівській ОТГ розпочався ремонт доріг

Дата: 20.09.2018 16:54

Проведення капітального ремонту доріг комунального значення – пріоритетний напрям роботи, передбачений планом соціально-економічного розвитку Заболотівської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

За рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, було включено капітальний ремонт доріг комунальної власності в селах Рудники та Трійця Заболотівської ОТГ.

Так, за сприянням народного депутата Верховної ради України Солов’я Юрія Ігоровича та керівництва Заболотівської селищної ради ОТГ 20 вересня 2018 року у селі Рудники Заболотівської об’єднаної територіальної громади розпочали капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення по вулиці Шевченка з прокладанням асфальтного покриття.

Ремонтні роботи проводить фірма із Івано-Франківська «Шляхбуд-Лім»,  на місці вже працює 6 одиниць великогабаритної техніки та 12 працівників. Контроль, щодо якості прокладання дорожного покриття здійснює інженер фірми «Шляхбуд-Лім» Мочернюк Мирослав Васильович.

Голова  Заболотівської селищної ради Іван Танюк спільно із своїм заступником Павлом Книшем та депутатом селищної ради ОТГ Миколою Мельничуком здійснили виїзд на місце проведення робіт щоб переконатись у якості надання послуг.

Таким чином, проводячи такі ремонтні роботи Заболотівська ОТГ створює комфортні умови для розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури населених пунктів громади, що в подальшому призведе до поліпшення автомобільного сполучення. Після закінчення ремонтних робіт в с.Рудники наступні капітальні роботи із ремонту доріг чекають село Троїця Заболотівської ОТГ.