В селищі Заболотів ОТГ проведено благоустрій території на стадіоні «Нептун-Покуття»

Дата: 17.04.2018 15:15

Відповідно до розпорядження облдержадміністрації від 13.03.2018 року № 130 «Про проведення заходів з благоустрою територій, щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та рішення виконавчого комітету Заболотівської селищної ради об’єднаної територіальної громади «Про проведення заходів з благоустрою територій та  щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» 17 квітня 2018 року в рамках  даної акції, за ініціативи голови селищної ради Івана Танюка проведено благоустрій на стадіоні «Нептун-Покуття» в селищі Заболотів  та здійснено прибирання прилеглої території до стадіону. До даної акції долучилися працівники Заболотівського ККП, культури, бібліотек, ДНЗ «Берізка», прибиральники територій старостинських округів ОТГ та активні жителі Заболотівської ОТГ. Дана акція проходила на високому організаційному рівні оскільки вже в неділю 22 квітня 2018 року відбудеться перша футбольна гра чемпіонату області групи «Б» Заболотівської команди Нептун–Покуття з командою Угорники-Отинія Коломийського району.