Караоке у Заболотові

Дата: 16.04.2018 14:14

У селищі Заболотів 15 квітня 2018 року біля селищного будинку культури  відбулося святкове ігрове шоу «Караоке у Заболотові».  В даному конкурсі взяли участь жителі об’єднаної територіальної громади. Конкурс складався з трьох турів. У першому - було обрано шість найбільш обдарованих учасників, які у другому турі співали популярні сучасні українські пісні. За результатами голосування слухачів, які підтримували конкурсантів гучними оплесками, до фіналу потрапило два учасники – Ризюк Анжела с.Іллінці 9 клас   та Олексюк Христина с.Олешків студентка медичного колежу м.Івано-Франківськ.

У фіналі перемогу виборола Олексюк Христина с.Олешків студентка медичного колежу м.Івано-Франківськ. Переможниця заспівала на біс пісню та отримала подарунки.

Тож нехай їхні пісні і надалі звеселяють наші серця.