Турнір з міні-футболу

Дата: 14.07.2018 11:45

У Заболотові у день первоверховних апостолів Петра і Павла 12 липня традиційно проходить міні-футбольний турнір на призи голови Заболотівської селищної ради ОТГ  з перехідним кубком “Кубок Заболотова” біля клубу ім.Лесі Українки, який розпочався о 10.30 год. та тривав понад 6 годин. Участь у відкритті кубку взяли перший заступник голови Заболотівської селищної ради ОТГ Ленькавська Любов Василівна та о.Роман Близнюк.  Було заявлено 7 команд установ та організацій селища Заболотів. А саме такі команди: “Освіта” – вчителі Заболотівської ОТГ, “Молодіжка” – молодіжна команда Заболотова, “Демичче” –жителі даного “кута” селища Заболотів, “Рукавичка” – працівники магазину “Рукавичка”, “Будова” – працівники магазину господарських товарів “Будова”, “Лікарі” – медичні працівники Заболотівської РЛ та “Здоров’я” – оздоровча група “Здоров’я” с-ща Заболотів.

Голова селищної ради Заболотівської ОТГ Іван Танюк вручив головний приз перехідний “Кубок Заболотова” з грошовою нагородою (550грн)  команді “Демичче”, друге місце посіла команда  “Рукавичка” грошова нагорода 350грн. та третє місце команда “Молодіжка”(250грн). Іншим командам в якості заохочення голова селищної ради Заболотівської ОТГ Іван Танюк вручив  грошову винагороду по 150 грн. на команду. Було визначено кращих гравців по амплуа: кращий воротар – Костинюк Іван,  бомбардир – Маковійчук Назар,  нападник –  Далавурак Василь, кращим гравцем визнано Маковійчука Валентина.

Для учасників змагань та всіх присутніх з піснею виступила  жителька с-ща Заболотів Дарина Корбут, а в перерві між іграми,  учасників турніру та вболівальників, підтримали  вихованці Заболотівського будинку школяра -  танцювальний колектив “Сіріус” керівник Роман Ліщук.

Виконавчий комітет селищної ради ОТГ щиро вдячний голові селищної ради Заболотівської ОТГ Івану Танюку за фінансову підтримку у проведенні міні-футболу(I-ше місце 400грн, II-ге місце 250 грн, III-тє місце 200грн.) та організаторам  змагань Андрійчуку Юрію Дмитровичу та Вандяку Олександру Стапановичу.