У Заболотівському ліцеї провели перший святковий урок на тему: "Під синьо-жовтим прапором свободи з'єднаєм весь великий нарід свій"

Дата: 03.09.2018 11:15

Відповідно до розпорядження Заболотівської селищної ради ОТГ у Заболотівському ліцеї провели перший святковий урок на тему: "Під синьо-жовтим прапором свободи з'єднаєм весь великий нарід свій". У кожному класі звучали патріотичні вірші, повчальні розповіді класних керівників. Звісно ж лунав і державний гімн! Ліцеїсти мали змогу почути легенди про Україну, цікаві факти про неї. Також педагоги ознайомили діток із здобутками українського народу. Проводилися й різноманітні вікторини, що давали змогу перевірити знання юнаків і дівчат про свою Батьківщину та її історію. Заболотівський ліцей і надалі буде проводити патріотичну навчально-виховну місію для формування свідомого і щирого українця!