Проведення урочистостей до свята Петра і Павла

Дата: 13.07.2018 10:51

12 липня в Україні традиційно відзначають  свято  первоверховних апостолів Петра і Павла. У цей день також завершується Петрів піст з якого  починалися петровські гуляння, що тривали до першого Спаса. Тому за сприянням Голови Заболотівської селищної ради ОТГ Івана Танюка, заступника голови Заболотівської селищної ради об’єднаної територіальної громади   Павла Книша, радника голови Заболотівської селищної ради  ОТГ Галини Тимофійчук, в.о. старости Шевченківського старостинського округу Сергія Палійчука, під керівництвом директора сілького будинку культури  Василя Тимофійчука і при підтримці провідного бібліотекаря СБК Лідії Гаврищук,такі гуляння  провели в Шевченківському старостинському окрузі в с. Рожневі Поля.

Урочисту частину  концертної програми  відкрив директор будинку культури  Василь Тимофійчук, після чого з словом Божого благословення виступив о.Андрій – настоятель храму Святого Дмитрія в с. Рожневі Поля.