В с.Ганьківці відбулася панахида та літературно-музична композиція «Уклін живим, загиблим слава»

Дата: 07.05.2018 10:32

06 травня  2018 р. в с.Ганьківці біля пам’ятника загиблим у Другій світовій війні відбулася панахида та літературно-музична композиція «Уклін живим, загиблим слава», присвячена дню Памяті та Примирення. Активну участь в даному дійстві взяли учні та вчителі Гальківського ліцею, учасники художньої самодіяльності клубу, завідувач бібліотекою, жителі села. З привітальними словами та побажаннями миру й добра виступили в.о.старостиГаньківськогостаростинського округу В.І.Шиян, депутат районної ради та директор Ганьківського ліцею Заболотівської селищної ради ОТГ  Г.В.Ступарик.

Розпочався захід із покладанням квітів біля пам’ятників,а згодом у молитві помянули всіх, хто віддав власне життя, захищаючи батьківщину.Учні декламували вірші, а хор клубу виконав пісні «Ой війна, війна», «Журавка», «Спіть , герої, спіть», «Боже, освяти присягу»