Нарада у голови Заболотівської ОТГ

Дата: 13.08.2018 14:13

13 серпня   2018 року  чергову  оперативну нараду  провів голова Заболотівської селищної ради об’єднаної територіальної громади Іван Танюк. В нараді взяли участь перший заступник голови селищної ради ОТГ Любов Ленькавська, заступник голови селищної ради ОТГ Павло Книш,  старости, начальники відділів апарату селищної ради ОТГ, керівники установ та організацій Заболотівської громади.

У ході наради було підведено підсумки роботи за тиждень, що минув. Розглянуто ряд актуальних питань,  а саме:

• підготовка до нового навчального року;
  • організація заходів до Дня незалежності України та проведення фестинів «Лебидина вірність»;
  • прибирання та розчищення придорожніх смуг, побілка дерев та бардюр;
  • ліквідація стихійних сміттєзвалищ;
  • реформування галузі охорони здоров’я;
  • реєстрація профспілкової організації Заболотівської ОТГ;

Головою ОТГ було надано ряд доручень начальникам відділів виконавчого апарату, керівникам установ та організацій Заболотівської громади.