Керівництво, волонтери та активісти Заболотівської ОТГ в черговий раз відправили допомогу бійцям на Схід

Дата: 30.05.2018 15:59

За сприянням голови Заболотівської селищної ради ОТГ Івана Танюка волонтерів та активістів Заболотівської громади зібрано та відправлено чергову гуманітарну допомогу, яку з нетерпінням чекають бійці ЗСУ та добровольчі підрозділи, що знаходяться сьогодні на передовій ОС.

Завдяки всім небайдужим, було зібрано близько 2 тони гуманітарної допомоги:  консервів, хлібобулочних виробів, круп, макаронів, олії, печива, кави, чаю, борошна, цукру, а також засобів гігієни, миючих засобів, білизни, медикаментів, тощо.

Дякуємо всім, хто долучився до збору допомоги, зокрема підприємцям, працівникам та старостам Заболотівської селищної ради ОТГ, педагогічним колективам, учнівській молоді, працівникам культури, медицини Заболотівської ОТГ та усім небайдужим землякам.

Мирного Вам неба!