Відбулося засідання п’ятої сесії сьомого демократичного скликання Заболотівської селищної ради об’єднаної територіальної громади

Фото без опису15 травня 2018 року відбулося засідання п’ятої сесії сьомого демократичного скликання Заболотівської селищної ради об’єднаної територіальної громади під головуванням селищного голови ОТГ  Івана Танюка.

До сесійної зали на пленарне засідання прибули 16 із 26 депутатів Заболотівської селищної ради  ОТГ. Крім того, в роботі сесії взяли участь, перший заступник голови селищної ради ОТГ Любов Ленькавська та заступник голови селищної ради з економічних питань ОТГ Павло Книш,  старости громади, начальники відділів селищної ради ОТГ, керівники установ та організації ОТГ, представники політичних партій та громадських організацій. На розгляд сесії було винесено 7 питань порядку денного, які пройшли попереднє обговорення на засіданнях постійних комісій селищної ради, а саме:

1.Про  виготовлення технічної документації по інвентеризації земельних ділянок Заболотівської селищної ради об’єднаної територіальної громади в селі Рудники та в селі Троїця.

2. Про затвердження переліку об’єктів , видів суспільно корисних оплачувальних робіт та підприємств Заболотівської селищної ради ОТГ для осіб,на яких судом накладене адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних оплачувальних робіт, на 2018 рік.

3.Про внесення змін  до рішення селищної ради від 22.12.2017р. № 22

"Про бюджет Заболотівської селищної ради об'єднаної територіальної громади на  2018 рік».

4.Про встановлення знаків в селищі Заболотів по вулиці Грушевського  від буд. № 59 до вулиці Відродження буд. № 2.

5.Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при здійсненні                                                              будівництва об’єктів за рахунок коштів селищного бюджету.

7.Про розгляд вхідної кореспонденції та розгляд заяв.

Депутати активно брали участь у обговоренні усіх питань сесії, вносили пропозиції та доповнення до проектів рішень.  За результатами розгляду питань, прийнято відповідні рішення.