Апаратна нарада в Заболотівській селищній раді ОТГ

Фото без описуВідбулася щотижнева апаратна нарада під головуванням селищного голови ОТГ Івана Танюка, у якій взяли участь заступники, секретар, керівники та працівники структурних підрозділів селищної ради ОТГ. В ході наради обговорено питання, відповідно до протокольних доручень даних на попередній нараді. Зокрема, мова йшла про збір допомоги учасникам АТО, харчуванні в дошкільних навчальних закладах ОТГ, наповнення бюджету, а саме стан сплати орендної плати за користування земельними ділянками фермерськими господарствами, що здійснюють свою діяльність на відповідні території та легалізацію зайнятості населення. Також, йшлося про організацію проведення культурно-мистецьких заходів на території Заболотівської ОТГ. Акцентовано увагу на економії коштів серед медичних працівників з метою недопущення закриття Заболотівської районної лікарні.

За результатами обговорених питань головою селищної ради ОТГ Іваном Танюком дано доручено: провести моніторинг стану дотримання правил та норм пожежної безпеки у закладах освіти, культури та комунальних установ селищної ради; здійснювати моніторинг наповненості бюджету; активізувати роботу із забезпечення сплати податків, з метою подальшої наповненості  бюджету; забезпечити  дотримання  виконавської та трудової дисциплін працівниками апарату  Заболотівської селищної ради ОТГ.