Проведено комісійне обстеження гідрологічної ситуації річки Прут в селі Троїця

Дата: 25.04.2018 11:29

20 квітня 2018 року спеціалістами Івано-франківського обласного управління водних ресурсів спільно із представниками Коломийського міжрайонного управління водного господарства, за участі заступника голови Заболотівської селищної ради ОТГ Павла Книша, депутата Івано-Франківської обласної ради Орисі Книшук та спеціалістів селищної ради об'єднаної територіальної громади, проведено комісійне обстеження гідрологічної ситуації  річки Прут в селі Троїця Заболотівської ОТГ.

Дане обстеження проводилось з метою покращення пропускної здатності відповідного русла р. Прут, зменшення динамічного напору паводкових вод і недопущення руйнування берега р. Прут.

Провівши вивчення даного питання комісія дійшла висновку, що необхідним є проведення відповідних протипаводкових та протиповеневих заходів щодо уникнення хаотичного переміщення ґрунтових мас, яке викликає порушення ґрунтового покриву і призводить до спотворення території та повного знищення  ґрунту.