В Заболотівській ОТГ проведено профілактично-роз’яснювальну роботу щодо пожежної безпеки

Дата: 19.04.2018 11:40

Відповідно до розпорядження Заболотівської селищної ради об’єднаної територіальної громади  від 30.03.2018 року № 30/02-06, 18 квітня 2018 року керівником Заболотіської місцевої пожежної охорони  в ДНЗ «Берізка», що в селищі Заболотів ОТГ проведено профілактично-роз’яснювальну роботу з працівниками та вихованцями закладу, щодо пожежної безпеки.

Крім того Заболотівська МПО постійно проводить з керівниками підприємств, установ та організацій ОТГ практичні заняття, щодо пожежної безпеки та вказують на виявленні недоліків щодо пожежогасіння, встановлення пожежних вогнегасників, планів евакуації людей, а також де встановлювати протипожежні щити та ящики з піском.